Yaz Okulu

İZMİR EGE BASKETBOL YAZ OKULLARI BAŞLIYOR

Basketbol yaz okulu 6 – 16 yaş arası tüm erkek çocuklarına açıktır. Yaz Okulu, en iyi profesyonel coachlar tarafından hazırlanan uzmanlaşmış programlarıyla, her yaş grubundan ve her basketbol seviyesinden sporcunun azami fayda sağlayacağı şekilde tasarlanmıştır.

ANTRENÖR TAŞKIN TOPRAK’IN SPORCULARA VE VELİLERE MESAJI

Değerli sporcu ve velilerimiz;
İzmir Ege Basketbol Spor kulübü YAZ DÖNEMİ spor okullarımız her sezon okulların kapanmasından sonra ilk hafta içi faaliyete başlayıp eylül ayı okulların açılacağı haftaya kadar devam etmektedir. Okullarımızın öncelikli amacı çocuklarımızın fiziksel ve sosyal gelişiminin sağlanması aynı zaman da altyapımıza ve ardından milli takımlara oyuncu yetiştirmektir.
Spor okullarımızda yaz-kış devam eden eğitim süresi içinde verilen 150 saatlik basketbol eğitiminin dışında, basketbol il temsilciliğinin ve diğer spor kulüplerinin İzmir genelinde düzenlenen mini voleybol turnuvalarına katılarak çocuklarımızın temel fiziksel eğitiminin yanı sıra takım ruhunu geliştirip kendi yaş grupları içinde sorumluluk almayı ve liderlik vasıflarını ortaya çıkarmayı, ileride toplum içerisinde yerini almasını kolaylaştıracak spor becerilerinin ve spor kültürünün kazandırmayı hedeflemekteyiz.

Spor okulu çalışmalarımız hafta sonları “Mustafa Kemal Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde” yapılmaktadır. 1 saat 15 dakika süren çalışmalarımız profesyonel eğitimcilerimiz tarafından en iyi şekilde planlanıp hazırlanmıştır.

Çalışmalarımız TAŞKIN TOPRAK gözetimi altında yapılmaktadır. Spor okulumuzla ilgili görüş ve düşüncelerinizi alttaki iletişim bilgilerinden bize ulaştırabilirsiniz. Eğer siz de çocuğunuzu ileride iyi bir basketbol eğitimi almasını, doğru teknikleri öğrenmesini ve iyi bir birey olmasını istiyorsanız, gelin siz de bizim ailemize katılın. İzmir Ege Basketbol Spor Kulübü farkını yaşayın.
İzmir Ege Basketbol Yaz Okulunda görüşmek üzere…

İletişim ;
0232 7000 432 (İEB)

IZMIR EGE BASKETBOL YAZ OKULUNA BAŞVURMAK İSTİYORUM

shadow