Kış Okulu

İZMİR EGE BASKETBOL KIŞ OKULLARI BAŞLADI

İzmir Ege Basketbol Spor Okullarımız her sezon Eylül ayının ilk hafta sonu faaliyete başlayıp Haziran ayına kadar devam etmektedir. Okullarımızın öncelikli amacı çocuklarımızın fiziksel ve sosyal gelişiminin sağlanması aynı zaman da altyapımıza ve ardından da A takımlara ve milli takımlara sporcu yetiştirmektir. Ege Basketbol Kış Eğitim Programları, 6 – 16 yaş arası erkek sporculara açıktır.

ANTRENÖR TAŞKIN TOPRAK'IN SPORCU VE VELİLERE MESAJI

Değerli sporcu ve velilerimiz;
Kış Basketbol Eğitim Programları hafta sonları kapalı spor salonunda yapılmaktadır. Çalışma programı, bilgi, birikim ve deneyime sahip kurucumuz, Taşkın Toprak tarafından hazırlanmış olup onların yakın gözetiminde ve antrenörlüğünde uygulanmaktadır. Her bir sporcunun gelişimi yakından takip edilmekte, bu gelişim düzenli aralıklarla kendisine ve ailesine rapor edilmektedir.

Spor okullarımızda 10 aylık eğitim süresi içinde verilen 150 saatlik basketbol eğitiminin dışında, basketbol il temsilciliğinin ve diğer spor kulüplerinin İzmir genelinde düzenlenen mini basketbol turnuvalarına katılarak çocuklarımızın temel fiziksel eğitiminin yanı sıra takım ruhunu geliştirip kendi yaş grupları içinde sorumluluk almayı ve liderlik vasıflarını ortaya çıkarmayı, ileride toplum içerisinde yerini almasını kolaylaştıracak spor becerilerinin ve spor kültürünün kazandırmayı hedeflemekteyiz. Sporcular bu çalışmaları, yaş ve basketbol bilgisi seviyelerine göre ayrıldıkları gruplarda, kendi yaş ve seviyelerinden sporcularla gerçekleştirirler.

Çalışmalarımız, Antrenör, Taşkın TOPRAK gözetimi altında yapılmaktadır. Spor okulumuzla ilgili görüş ve düşüncelerinizi alttaki iletişim bilgilerinden bize ulaştırabilirsiniz. Eğer siz de çocuğunuzun, iyi bir basketbol eğitimi almasını, doğru teknikleri öğrenmesini ve iyi bir birey olmasını istiyorsanız, gelin siz de bizim ailemize katılın. Ege Basketbol Spor Kulübü farkını yaşayın.
İzmir Ege Basketbol Kış Okulunda görüşmek üzere…

İletişim ;
0232 7000 432 (İEB)
info@izmiregebasketbol.com
Başvuru Formu

Kamp Directör ve Antrenör
Taşkın TOPRAK: 0505 404 74 73

İZMIR EGE BASKETBOL KIŞ OKULUNA BAŞVURMAK İSTİYORUM

shadow